Зелений ярмарок в палаці спорту 14-16 вересня

Зелений ярмарок в палаці спорту 14-16 вересня

З початком осені та перед закриттям садово-городнього сезону кожен городник і садівник-любитель поспішає запастися необхідним інвентарем і насінням на наступний рік. Як правило, підготовка починається задовго до початку весни. Зелений ярмарок допоможе всім відвідувачам закупити необхідну кількість саджанців і насіння для продуктивних робіт на городі. Величезний асортимент і демократична цінова політика - головні складові .

На виставці будуть представлені:

  • Насіння різних овочів. Серед стандартних варіантів - насіння вже добре знайомих городніх культур, а також новинки цього сезону - виведені нові породи огірків, помідорів, редьки та інше.
  • Насіння всіляких квітів для висадки в саду або в квіткові горщики.
  • Саджанці плодових і декоративних дерев для висадки на садових ділянках. Оригінальні дерева, які стануть справжньою окрасою будь-якого інтер'єру.

Зелений ярмарок у Палаці спорту запрошує всіх гостей та жителів столиці на наш ярмарок. На виставці, присвяченій продажу різних рослин, будуть запропоновані сучасні засоби для захисту майбутнього врожаю від різних комах. Зелений ярмарок в Україні пропонує садівникам безліч унікальних рецептів, які допоможуть уберегти рослини від жуків, черв'яків, при цьому зберігаючи необхідний вітамінний склад овочів і плодових дерев.

Асортимент виставки дозволяє відвідувачам відшукати всі необхідні вироби, інструменти, засоби, саджанці та насіння, за допомогою яких вже по весні можна буде відкрити садово-городній сезон.

Девіз одного з розділів нашого ярмарку - Життя у стилі ЕКО.

Насамперед це простір для спілкування та презентації родових маєтків та екопоселень, захопливі лекції про здоровий спосіб життя, правильне харчування, здорові та органічні продукти, кулінарні майстер-класи, дискусійні клуби на актуальні теми, ярмарок продукції хенд-мейд з родових помість.

Життя в стилі ЕКО – це простір для творення та співтворчості, відродження щирих людських відносин та гармонійного спілкування з природою та Землею.

Це майданчик, де активізуються найкращі людські якості, де панує атмосфера дружби, єднання, де ви обов'язково зустрінете нових друзів, які розділяють цю філософію.

Ми запрошуємо всіх, хто в темі, хто цінує здоровий спосіб життя в гармонії з природою, де панують вічні цінності – сім'я, кохання, здоров'я та наступність поколінь.