Зелений ярмарок в палаці спорту 18 - 22 жовтня

Зелений ярмарок в палаці спорту 18 - 22 жовтня

Перед закриттям садово-городнього сезону і початком посівних робіт в полі кожен городник і садівник-любитель поспішає запастися необхідним інвентарем і насінням на наступний рік. Як правило, підготовка починається задовго до початку весни. Організований Зелений ярмарок допоможе всім відвідувачам закупити необхідну кількість саджанців і насіння для продуктивних робіт на городі. Величезний асортимент і демократична цінова політика - головні складові На виставці, присвяченій весняним посівам, буде представлена продукція від популярних українських компаній-виробників, дрібних підприємців, а також магазинів. Зелений ярмарок в Києві - унікальна можливість зібрати в одному місці городників і справжніх цінителів садівничої культури.

На виставці будуть представлені:

  • Насіння різних овочів. Серед стандартних варіантів - насіння вже добре знайомих городніх культур, а також новинки цього сезону - виведені нові породи огірків, помідорів, редьки та інше.
  • Насіння всіляких квітів для висадки в саду або в квіткові горщики.
  • Саджанці плодових і декоративних дерев для висадки на садових ділянках. Оригінальні дерева, які стануть справжньою окрасою будь-якого інтер'єру.

Зелений ярмарок у Палаці спорту запрошує всіх гостей та жителів столиці на наш ярмарок. На виставці, присвяченій продажу різних рослин, будуть запропоновані сучасні засоби для захисту майбутнього врожаю від різних комах. Зелений ярмарок в Україні пропонує садівникам безліч унікальних рецептів, які допоможуть уберегти рослини від жуків, черв'яків, при цьому зберігаючи необхідний вітамінний склад овочів і плодових дерев.

Всі представлені засоби були неодноразово протестовані, що підтверджує їх високу якість і безпечне застосування. Продавці допоможуть покупцям підібрати певну речовину для обробки того чи іншого рослини в конкретний період висадки. Зелений ярмарок запрошує всіх бажаючих на організований захід, де можна буде побачити і придбати сучасні інструменти для городу та саду. Професійний догляд за врожаєм і грамотна обробка грунту - допоможуть в результаті виростити гарні овочі і фрукти.

Асортимент виставки дозволяє відвідувачам відшукати всі необхідні вироби, інструменти, засоби, саджанці та насіння, за допомогою яких вже по весні можна буде відкрити садово-городній сезон.

Друзі, ми дотримуємося усіх вимог і для безпечного проведення виставки будуть діяти певні правила входу!

Вхід на виставку дозволено при наявності хоча б одного із перелічених пунктів:

• негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу); або 

• документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації; або 

• документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини; чи 

• міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати) або однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).

Чекаємо вас у Палаці спорту з 11-00 до 19-00 (пл.Спортивна, 1, ст.м. "Палац спорту")