Подільський ярмарок
Меховая ярмарка - НСК Олимпийский 23 по 25 ноября

27-30 серпня «Подільський ярмарок»

Локація: ЖИТНІЙ РИНОК 2-й поверх вул.Верхній Вал, 16, Поділ, ст.м. «Контрактова площа»

Всім відомо, що Поділ - це серце Києва, а ринок на Подолі - це, звичайно ж місце зустрічей і більш відомого місця на Подолі, ніж Житній ринок годі й шукати.

Житній ринок у Києві є одним із найстаріших ринків столиці України. Він був відомий ще з часів Київської Русі. Про величезне значення Житнього ринку говорить той факт, що, починаючи з 15 століття, він був головним торговим центром міста. Двічі на рік тут проводились ярмарки, куди з'їжджалися не тільки київські торговці, а й продавці з довколишніх та віддалених районів Києва. Житній й надалі був одним із головних ринків через близькість Дніпра та гавані. Багато киян відзначають, що сьогодні Житній ринок являє собою якийсь острівець радянського постреалізму. На першому поверсі можна купити все: м'ясопродукти, овочі, квіти, насіння, а на другому поверсі розташований наш ярмарок. Шикарна локація з усіх боків: метро «Контрактова площа в двох хвилинах, транспортна розв'язка, парковка, і до нас за покупками. На нашому ярмарку ви зможете продемонструвати весь спектр своєї продукції, знайти нових клієнтів, здійснити прямий продаж своєї продукції.

Це нові знайомства, корисні контакти, досвід та нові горизонти для розвитку власного бізнесу. Проведення рекламної кампанії організаторами заходу, прекрасна та зручна локація гарантують високу відвідуваність за будь-яких умов.

Зв’язатись з організаторами:

+380965068334, +380939041011

Вартість 1 квадратного метра (мінімальна площа для участі 2 кв. м. по фасаду, глибина 1м; стіл 130х70см, стільці) складає 1000,00 грн. на 4 дні роботи ярмарку.

www.expomarket.kiev.ua

www.facebook.com/expomarket.ua

www.instagram.com/expomarket.ua


Оставьте свои контакты и первыми получайте новости о Выставках-Ярмарках в Киеве.