ХУТРОВИЙ ЯРМАРОК

ХУТРОВИЙ ЯРМАРОК

ДОБРА ПАНІ - УКРАЇНСЬКИЙ ДИЗАЙНЕР І ВИРОБНИК!

Потрібна норкова шуба, пальто на весну або зиму, куртка, бомбер, косуха або классика? В наявності готова колекція на різний смак і гаманець, де ви підберете саме свій фасон та зможете замовити в іншому кольорі або довжині без додаткових витрат. У нас тільки якісна натуральна тканина, аукціонна норка блекглама та нафа, турецька овчина, шкіра та замш, надійна фурнітура і прикладні матеріали, перевірені часом! Пані Олена, наша талановита дизайнерка, допоможе вам з вибором, так щоб вдало підкреслити вашу вроду. 

Трохи історії...

Фабрика «Dobra Pani» з 1990 року займається виробництвом високоякісного жіночого та чоловічого одягу зі шкіри та хутра.Дизайнери пропонують Вам вироби різноманітних моделей - від класичних до наймодніших. У «Dobra Pani» Ви можете знайти розумне поєднання адекватних цін на хутрові або шкіряні вироби за дуже високої якості, що забезпечується використанням сучасного обладнання та технологій. Крім того, що «Dobra Pani» пропонує вироби зі шкіри або хутра свого дизайну, у вас завжди є можливість індивідуального пошиття за своїми ескізами, а також:

• підігнати виріб за фігурою

• замінити підкладку

• подовжити чи вкоротити рукав

• замінити фурнітуру

• доповнити виріб хутряним коміром, капюшоном, манжетами

• отримати поради щодо догляду за виробом.

Дуже важливий момент, що майстри «Dobra Pani» пропонують вашому хутряному виробу друге життя: ремонт чи реставрацію. Все ж хутряні вироби, такі як шуби, жакети та хутряні аксесуари, можуть бути дорогими та цінними речами, які потребують особливого догляду та уваги. Ремонт та реставрація хутряних виробів можуть допомогти зберегти їхню красу та міцність на багато років. Одним з основних видів ремонту хутряних виробів є заміна підкладки. Підкладка може бути зношеною або порваною, що може призвести до пошкодження хутра. Заміна підкладки може допомогти відновити вигляд хутряного виробу та продовжити його термін служби.Також може знадобитися заміна або ремонт застібки-блискавки або ґудзиків, якщо вони зламалися або втратили свою міцність. Реставрація хутряних виробів може містити відновлення пошкоджених ділянок хутра, таких як подряпини, отвори або потертості. Це може включати фарбування хутра, заміну окремих ділянок хутра або ремонт пошкоджених ділянок. Крім того, для збереження хутряних виробів у хорошому стані, вони повинні регулярно проходити професійне чищення та зберігання у спеціальних умовах. Знайти професійного майстра для ремонту та реставрації хутряних виробів може бути складно тому, що ремонт та реставрація хутряних виробів - це складний та трудомісткий процес, який потребує досвіду та знань у галузі роботи з хутром. Якщо хутро пошкоджено настільки, що ремонт неможливий, майстер може виконати реставрацію хутра шляхом заміни окремих ділянок хутра або фарбування хутра.

Важливо, що ремонт та реставрація хутряних виробів повинні виконуватися тільки професійними майстрами з досвідом роботи з хутром. Некоректний ремонт може призвести до додаткових пошкоджень хутра та погіршення його зовнішнього вигляду, тому ми пропонуємо вам звертатися до професіоналів – «Dobra Pani».

Познайомитися з командою «Dobra Pani» ви завжди зможете на нашому промисловому ярмарку - вони наші постійні учасники. Ласкаво просимо за настрієм, новою шубою, стиляжним капелюхом або шкіряною курткою.

А досвідченя майстриня Оксана, пошиє з НУЛЯ або дасть "нове життя" вашим старим шубам, перешиє в інший фасон, відремонтує, професійно почистить і приведе до ладу.ХУТРОВИЙ ЯРМАРОК