СмакоБум - Гастрономічний ярмарок


Скажете складно уявити величезну кількість різної їжі, зібраної в одному місці? Зовсім ні, якщо мова йде про фестиваль СмакоБум. Протягом декількох незабутніх днів всі гості заходу зможуть насолоджуватися своїми улюбленими солодощами, оригінальними делікатесами, апетитними м'ясними стравами і традиційними стравами, які були приготовлені з натуральних продуктів. Інгредієнти для деяких кулінарних шедеврів були надані популярними фермерськими господарствами, які вирощені і зібрані в різних куточках країни.

Щорічно гурмани з усієї країни і навіть з різних точок світу збираються в одному місці, щоб спробувати різні страви і просто весело провести час. Гастрономічний фестиваль «СмакоБум» дозволяє гостям насолодитися оригінальними шедеврами кулінарії від досвідчених шеф-кухарів. Для домогосподарок цей захід є ідеальною знахідкою, так як завжди можна поповнити власну книгу рецептів новими секретами від більш досвідчених кулінарів. У певний час проводяться всілякі майстер-класи від відомих кухарів, які працюють в кращих ресторанах України та інших країн світу.

Крім того, гості гастрономічного ярмарок «СмакоБум» також мають можливість самостійно спробувати власні сили і повторити приготування конкретного блюда, повторюючи за професійними шефами. На фестивалі можна ознайомитися з новими сучасними і досить актуальними кулінарними техніками та іншими оригінальними секретами, за допомогою яких вдасться зробити той чи інший продукт смачнішим. Запальний музичний супровід, веселі жарти, безліч цікавих рецептів і море смачної їжі - все це чекає гостей гастрономічною ярмарку.

На організоване свято збираються гості різних вікових категорій - діти, бабусі й дідусі, молоді сімейні пари. Тут кожен знайде для себе цікаве заняття і зможе смачно поїсти.
Фестиваль «СмакоБум» в Києві пропонує всім відвідувачам:

  • Величезна кількість екологічно чистих продуктів, які можна спробувати і придбати.
  • Всілякі товари для здорової шкіри і тіла.
  • Безліч традиційних українських страв від іменитих шеф-кухарів.
  • Тепла атмосфера веселощів, смакоти і сміху.
  • Для маленьких гостей і дорослих відвідувачів запропоновані оригінальні напої і своєрідні коктейлі, інгредієнти для яких можна вибрати самостійно.
  • Наявність організованою розважальної зони і проведення майстер-класів для дітей і дорослих.
СмакоБум в Україні - це унікальна можливість познайомитися і відшукати нових постачальників різноманітної продукції. Виробники пропонують спробувати і придбати власну продукцію за оптовими цінами, тим самим заощадивши кошти гостей. Тут запропоновані не тільки кондитерські вироби, а й також сирні продукти, ковбаси, м'ясні вироби та інше.

Залиште свої контакти, і першими отримуйте новини про Виставки-Ярмарки в Києві.