Фестиваль стиля, моды и украинского мастерства - ТЕРИТОРРИЯ.UA            
Меховая ярмарка - НСК Олимпийский 23 по 25 ноября

ОСВОЮЄМО НОВІ ТЕРИТОРІЇ! ТЕРИТОРІЯ.UA – фестиваль стилю, моди та української майстерності.

Локація: Будівля Річкового вокзалу, 1-й поверх (площа Поштова, 3) У Києві відкрили будівлю Річкового вокзалу на Поштовій площі, в ньому запрацював виставковий простір «Бухта Art Space», який пропонує різноманітні, цікаві заходи.

Фестиваль стилю, моди і українського майстерності буде проходити
22-23 червня.

Гості та жителі столиці мають можливість ознайомитися з різними майстер-класами від професіоналів своєї справи:

вперше на цій локації відбудеться фестиваль ТЕРИТОРІЯ.UA Попасти на територію фестивалю (1-й поверх Річкового вокзалу) можна з двох входів: прямо з площі та з набережної.
Поштова площа – завжди була популярна, а після реконструкції стала рекомендованою туристичною зоною Києва.
У вихідні тут вирують і перетинаються людські потоки: серед відвідувачів і кияни, і туристи з різних куточків країни, а ще більше тут іноземних гостей. Людей у вихідні дні, як і цікавинок, на цій локації дуже багато. На набережній поставили два десятки морських контейнерів, в яких продають їжу і напої.
А в будівлі самого вокзалу, збудованого в 60-х роках минулого сторіччя, і закритого на ремонт ще в 2012 році, можна побачити сліди минулої епохи - соцреалістичні мозаїки і фрески. Їх залишили на пошарпаних часом стінах в незайманому вигляді і це приваблює небайдужих. ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У ФЕСТИВАЛІ ТЕРИТОРІЯ.UA

ТЕРИТОРІЯ.UA – фестиваль стилю, моди та української майстерності, добре відомий киянам, неодноразово проводився на різних майданчиках Києва. Ми не стоїмо на місці – освоюємо нові території – приєднуйтесь! Фестиваль працюватиме 2 дні: 22 та 23 червня з 11:00 до 21:00. ВХІД ВІЛЬНИЙ
На фестивалі учасники зможуть продемонструвати весь спектр своєї продукції, знайти нових клієнтів, здійснити прямий продаж своєї продукції. Проведення рекламної кампанії організаторами заходу, прекрасна та зручна локація гарантують високу відвідуваність за будь-яких умов.
Зв’язатись з організаторами:
+380965068334, +380667515505, +380939041011
Вартість 1 погонного метра (мінімальна площа для участі 2 погонних м.по фасаду, глибина 1,5 м; стіл 130х70см, стільці) складає 1500,00 грн.


Оставьте свои контакты и первыми получайте новости о Выставках-Ярмарках в Киеве.

Copyright © https://expomarket.kiev.ua 2019