Фестиваль стиля, моды и украинского мастерства - ТЕРИТОРРИЯ.UA            
Меховая ярмарка - НСК Олимпийский 23 по 25 ноября

Фестиваль стилю, моди і українського майстерності - "ТЕРИТОРІЯ.UA" 28-30 грудня

ТЕРИТОРІЯ.UA запрошує всіх бажаючих на унікальний фестиваль стилю, моди і українського майстерності,
де беруть активну участь досвідчені компанії-виробники, а також початківці стартапери
На заході можна буде ознайомитися з оригінальними колекціями одягу і взуття, які актуальні цього сезону.

Покупці отримують можливість ознайомитися з майстрами, що спеціалізуються на Hand Made мистецтві. Різні майстер-класи допоможуть дітям і дорослим дізнатися безліч цікавих секретів, за допомогою яких вдається творити і створювати всілякі шедеври.

Фестиваль стилю, моди і українського майстерності буде проходити
з 28 по 30 грудня.

Гості та жителі столиці мають можливість ознайомитися з різними майстер-класами від професіоналів своєї справи:

  • Кулінарні майстер-класи, де кожен бажаючий зможе поповнити власну книгу рецептів черговими оригінальними шедеврами. На заході можна буде простежити за процесом приготування корисних і здорових страв.
  • Наявність beauty-зони, де всім бажаючим буде запропонована послуга зміни образу. Дівчата і чоловіки можуть довіритися фахівцям, які створять яскравий і неповторний стиль.
  • Майстер-класи для самих маленьких глядачів, які зможуть власноруч виготовляти різні вироби, дотримуючись рекомендацій професіоналів. Hand Made майстри з великим задоволенням поділяться власним досвідом і розкажуть основні правила створення аксесуарів, дизайнерських виробів і інших прикрас.

Всі бажаючі, які хочуть підготуватися до майбутніх свят і оновити власну колекцію одягу, взуття та інших аксесуарів черговою новинкою, можуть відвідати організований захід. До уваги присутніх буде запропонований широкий асортимент актуальних товарів, які зацікавлять дітей і дорослих.

На фестивалі стилю, моди і українського майстерності в Києві будуть представлені колекції українського одягу від відомих виробників з різних областей, а також сучасні вироби, створені за європейськими традиціями. Для молодих стартаперів - це відмінний шанс розповісти великій кількості людей про свій проект, отримати визнання гостей, завоювати довіру публіки, а також прорекламувати власну продукцію.

Проведення фестивалю стилю, моди і українського майстерності 28-30 грудня спеціально заплановано напередодні новорічних свят, щоб гості і жителі столиці мали змогу підготуватися до майбутніх свят.
На заході можна відшукати і придбати різні оригінальні подарунки до дня Святого Миколая для своїх дітей, родичів, друзів і колег по роботі.


Ми чекаємо Вас з 3 28 по 30 грудня у НСК "Олімпійський" з 11-00 до 19-00.


Оставьте свои контакты и первыми получайте новости о Выставках-Ярмарках в Киеве.