«Сезонний маркет» в Українському домі пропонує новий формат виставки – «Дні українських брендів».                
Захід  вирішено проводити у будні дні, 20-23  серпня, саме тому, щоб усі змогли посвяткувати та відпочити у вихідні.

«Сезонний маркет» в Українському домі пропонує новий формат виставки – «Дні українських брендів».

Особливість виставки для учасників – місце проведення, яке знають і люблять кияни, досвід організаторів по роботі саме в Українському Домі, вибір днів для проведення заходу – близько до 1 вересня.

Захід вирішено проводити у будні дні, 20-23 серпня, саме тому, щоб усі змогли посвяткувати та відпочити у вихідні.

Особливість виставки для відвідувачів - можливість придбати якісні товари за ціною виробника, ознайомитися з оригінальними колекціями одягу та взуття, актуальними цього сезону, оновити свій гардероб та зібрати дітей до школи без поспіху у приємній та спокійній обстановці. Це справжній рай для тих, хто стежить за новинками моди і прагне залишатися в тренді.

На «Сезонному маркеті» в Українському домі запропоновані до продажу стильні колекції від українських фабрик, а також товари від виробників з країн ближнього зарубіжжя. Це відмінна можливість для тих, хто звик шукати якісну продукцію за демократичними цінами. Тут можна придбати товари гідної якості за вартістю від компанії-виробника, не переплачуючи зайві гроші.

«Сезонний маркет» в Українському домі - це фестиваль стилю, моди і українського майстерності, на якому будуть представлені колекції українського одягу від відомих виробників з різних областей України, а також сучасні вироби, створені за європейськими традиціями. Для молодих стартаперів - це відмінний шанс розповісти великій кількості людей про свій проект, отримати визнання гостей, завоювати довіру публіки, а також прорекламувати власну продукцію.

Фабрики, магазини та інші підприємства зможуть поповнити свою клієнтську базу новими покупцями, які оцінять якість виробництва. Тут можна придбати абсолютно все - починаючи з головних уборів для дітей, жінок та чоловіків, закінчуючи актуальними моделями сучасних сумок. Багатий розмірний ряд, наявність модних трендів, величезна палітра кольорів - все це чекає гостей і жителів Києва на сезонному маркеті в Українському Домі.

Ми запрошуємо вас в Український Дім на наші виставки-ярмарки одягу, взуття та аксесуарів, які завжди є актуальними і цікавими для тих, хто стежить за модними тенденціями, цінує вітчизняних виробників і при цьому не бажає витрачати на покупки шалені гроші. Приходьте, у нас ви знайдете все, що вам потрібно))Наші Контакти +38(096)506-83-34
+38(093)904-10-11 expomarket.ua@gmail.comЗалиште свої контакти, і першими отримуйте новини про Виставки-Ярмарки в Києві.