Друзі! 18-20 серпня Відкритий майданчик біля Київського палацу спорту (пл. Спортивна, 1) Ми відновлюємо проведення виставок-ярмарків та запрошуємо взяти участь підприємців з такими категоріями товарів:

Гастрономічна фермерськата крафтова продукція, сувеніри та різноманітний хенд-мейд, одяг, іграшки,.
Ярмарок проходить в самому центрі Києва у приміщенні Палацу спорту та поруч з торговим комплексом з багаточисельною щоденною відвідуваністю. Це збільшує число відвідувачів виставки.
Відвідувачі комплексу - люди з високим рівнем доходу й купівельною здатністю та сім'ї, що піклуються про якісне харчування.
Участь у таких заходах дозволить вам заявити про свій бренд гідно представити весь спектр своєї продукції безпосередньо покупцям, знайти нових клієнтів, здійснити прямий продаж своєї продукції, тому що виставки та фестивалі розраховані на високий рівень роздрібних продажів, що забезпечує комерційний успіх учасників.
Вартість експомісця (стіл 130х70см, стільці) в загальному ряду складає 1000 грн. на весь період проведення заходу. Вартість 1 квадратного метра обладнаної площі (окремий стенд, мінімальна площа для участі 2 кв.м.) складає 1000,00 грн.
Проведення рекламної кампанії організаторами, багаторічний досвід проведення заходів у Палаці спорту та зручна локації у центрі Києва гарантують відвідуваність наших заходів за будь-яких умов.


Форма реєстрації